VIII Zachodniopomorskie Forum Turystyki

Z A P R O S Z E N I E
na VIII Zachodniopomorskie Forum Turystyki
i otwarte Walne Zebranie ZROT

Szanowni Państwo,
Koleżanki i Koledzy,

Niniejszym mam zaszczyt zaprosić Państwa na VIII Zachodniopomorskie Forum Turystyki, w ramach którego odbędą się trzy warsztaty szkoleniowe oraz otwarte Walne Zebranie ZROT.

Forum odbędzie się w dniach 6-7 grudnia br. w Ośrodku Wypoczynkowym WIELKI BŁĘKIT w Łukęcinie.
Program spotkania znajduje się w zakładce program konferencji.

Obejmując funkcję prezesa ZROT obiecałem zainicjować bardziej aktywne formy działalności i zacieśnić współpracę wszystkich podmiotów zainteresowanych rozwojem sektora gospodarki turystycznej w naszym województwie. Spotkanie, w którym mam nadzieję będziecie Państwo uczestniczyć, jest jednym z działań wpisujących się w te zobowiązania.

Pierwszy dzień to warsztaty szkoleniowe nt. nowoczesnych e-narzędzi internetowych oraz sposobów kreowania produktów turystycznych i pozyskiwania turystów.
Drugi dzień to otwarte posiedzenie Walnego Zebrania ZROT, którego głównym tematem będzie Plan działań ZROT na rok 2018

Do udziału zapraszam nie tylko członków ZROT, ale też przedsiębiorców, urzędników i działaczy organizacji branżowych, którzy są zainteresowani rozwojem i promocją turystyki w województwie zachodniopomorskim. Chciałbym abyśmy podczas tej części spotkania wspólnie przedyskutowali potrzeby, możliwości i zasady współpracy: JST – przedsiębiorców – NGO w naszym regionie. Dlatego też szczególnie liczę na Państwa aktywny udział w tej części spotkania, na którą dodatkowo zaproszeni zostali dyrektorzy głównych jednostek mających wpływ na kreowanie rozwoju turystyki w województwie zachodniopomorskim. Dzięki temu będzie możliwość zapoznania się z planami działań tych jednostek oraz zgłoszenie swoich uwag i sugestii do przedstawionych propozycji.

Całości towarzyszyć będzie wieczór integracyjny, którego bohaterem będzie Enologia.

RAZEM można WIĘCEJ to motto, które może być motywem przewodnim naszej wspólnej aktywności. Ale sukces zależy od nas wszystkich, naszych chęci i naszego zaangażowania.

Zapraszam wszystkich chętnych do współpracy stawiając do Państwa dyspozycji siebie oraz potencjał i możliwości Zachodniopomorskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej.

Ze względów organizacyjnych prosimy o zgłoszenie uczestnictwa do dnia 27 listopada 2017 poprzez Formularz rejestracyjny

Przesyłam pozdrowienia i liczę na spotkanie w Łukęcinie,

Marek Migdal
Prezes ZROT